google.com, pub-8172063191489395, DIRECT, f08c47fec0942fa0
top of page

24-річний український військовий підірвав себе Генічеським мостом, щоб зупинити наступ росіян

Історія Скакуна Віталія Володимировича, 24-річного українського воїна, який загинув, підірвавшись разом із мостом через Генічеське озеро, щоб зупинити просування російських військ: «Наш брат загинув. Російські загарбники знають, що ми будемо воювати, поки ми живемо».


Щоб зупинити просування російських танків, він зголосився підірвати міст через озеро Генічеськ у Херсонській області на півдні України. Його звати Скакун Віталій Володимирович, він доброволець армії і з сьогоднішнього дня його пам’ятатимуть як справжнього героя, який віддав своє життя за країну. Його історія вже облетіла весь світ, після того як її розповіла та підтвердила місцева преса.


Згідно з повідомленнями, перед обличчям просування російської важкої техніки в Криму вантажопідйомний міст через Генічеське озеро загрожував стати важливою сполучною ланкою між сухопутними військами та російським флотом. Звідси й рішення підірвати його, яке прийняло минулої ночі близько 8 ранку. У цей момент Скаку зголосився і поїхав геть. Він повідомив по радіо, що він виконав місію, але не може підірвати вибухівку дистанційно, і що він зробив би це вручну. Відразу після цього пролунав вибух, і він не зміг повернутися.


Армія віддасть йому честь, обіцяє генеральне командування у Facebook, яке додає: «Наш брат загинув. Його героїчний вчинок значно уповільнив натиск ворога, дозволивши підрозділу передислокуватися та організувати оборону. Загарбники. Росіяни, ви знаєте, земля буде горіти під ногами! Ми будемо боротися, доки ми живі! І поки ми живі, ми будемо воювати». Заступник міністра закордонних справ Еміне Джеппар також у соцмережах відзначила героїчний подвиг на «вічну пам'ять» 24-річного хлопця.

0 commenti

Comments


bottom of page